Haier parapetní klimatizace 3,4 kW Multi-split R32

Kód: AF35S2SD1F
Značka: Haier
18 500 Kč 15 289,26 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Vnitřní parapetní jednotka Haier, chladící výkon 3,4 kW, energetická třída A++/A+, tichý provoz – 21 dB, WiFi ovládání - volitelně USB, . . .

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parapetní jednotky se vyznačují především svým elegantním designem, nízkou hlučností a velmi snadnou montáží. Jednotky je možné také zapnout a vypnout pomocí integrovaného tlačítka přímo na plášti jednotky a to vždy do přednastaveného provozního módu/ režimu. Jednotky se vyznačují také velmi nízkou provozní hlučností od 20 dB(A). Pro rychlou orientaci je jednotka v horní části vybaveny stavovým displejem znázorňujícím natavenou a aktuální teplotu vzduchu v místnosti. Pro modely pracujících s chladivem R32 je možné také volit Wi-Fi modul volitelně v USB KZW-W001. Standardně jsou jednotky vybaveny dálkovým ovladačem (YR-HBS001), nástěnný je volitelný.

Technologie

Technologie parapetních jednotek je výjimečná a to především díky možnosti volby mezi dvěma distribučními vyústkami vzduchu do prostoru místnosti. Jednotka má kromě standardní vyústky v horní části jednotky také dolní vyústku. Mezi těmito vyústkami může uživatel snadno přepínat pomocí přednastavení klapky umístěné v jednotce.Spodní vyústka je určena především pro využití při funkci vytápění, jelikož teplý vzduch vystupující z jednotky bude proudit u podlahy a následně stoupat vzhůru díky nižší hustotě a mísit se s vnitřním chladnějším vzduchem. U horní vyústky je tomu naopak, je využitelná zejména pro chlazení, kdy chladnější vzduchu vystoupá pod strop místnosti a následně bude padat k podlaze a mísit se tak s vnitřním vzduchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnitřní jednotky klimatizace
Záruka: 3 roky
Hlučnost vnitřní -dB(A): 21
Provedení: Multi-split vnitřní jednotka
Umístění klimatizace: Parapetní
Velikost místnosti: 10 - 70 m3
WiFi: Volitelně
Výkon vnitřní jednotky: 3,4kW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: