Topení klimatizací

Topení klimatizací je výhodné

Stále více kolem sebe vidíme využití klimatizací na domech, bytech nebo kancelářích. Dostupnost klimatizačních sestav je stále vyšší a tak se řada z nás rozhodla, pořídit si klimatizaci pro větší komfort. Základní funkcí, kterou od klimatizace očekáváme, je spolehlivé ochlazení v horkých letních dnech. Tato funkce je stále u většiny zákazníků naprostou prioritou. Velká řada našich klientů je ale mile překvapena, když je informujeme i o možnosti topení s klimatizací. Tato funkce není tak rozšířená a řada zákazníků o ní opravdu ani neví. Pokud se ale na topení klimatizací podíváme blíže, je jasné, že s nákupem klimatizace získáváme i levný způsob vytápění našeho domu nebo bytu formou tepelného čerpadla vzduch-vzduch. Topení pomocí klimatizace poskytuje až 3x vyšší teplotní výkon při stejné spotřebě elektrického proudu, jako je u běžného elektrického topení v podobě přímotopu. Stejně tak lze dosáhnout až polovičních nákladů ve srovnání při topení plynem. Už tento argument musí řadu z Vás přesvědčit o výhodnosti investice do klimatizace jako zdroje čistého a levného topení.

Pokud jste ani Vy do dnešní doby netušili, jaké možnosti instalované klimatizace jsou, tak bychom Vás rádi ubezpečili, že s nákupem klimatizace získáváte  zařízení nejen pro horké letní dny, ale že se jedná o celoročně využitelné zařízení s relativně velmi nízkou spotřebou. Rychlost, jakou Vám klimatizace doma vytopí, je opravdu překvapující. Je ale nutné upozornit, že pro účely vytápění je lepší vždy sáhnout po klimatizaci s odpovídajícím výkonem.  

Další výhodou klimatizace je její schopnost odvlhčovat vzduch. To je velice příjemná funkce především v sychravém, podzimním období. Navíc vysoce kvalitní filtry ve vnitřních jednotkách zabezpečí i odpovídající filtraci příchozího vzduchu do místnosti. V dnešní době je tato funkce dalším, velkým výrazným plus pro pořízení klimatizace.

Na závěr bychom rádi ještě zmínili funkci temperování. Tato možnost sice není u všech nabízených klimatizací, ale velká řada značek (Acond, Gree, Toshiba, Sinclair, Vivax atd.) ji už do svých jednotek instaluje. S funkcí temperování na konstantních 8°C si zajistíte na Vaši chatě nebo chalupě spolehlivou nezámrznou teplotu. A navíc si lze s vestavěným WIFI modulem můžete pohodlně ovládat spouštění a nastavení provozu přímo z domu. Dnešní doba už nabízí opravdový komfort. Stačí si jen zjistit a informovat se o všech možnostech využití klimatizace doma, na chalupě nebo ve firemních prostorách.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení