Klimatizace Toshiba Shorai Curve white 1+5 ( 2,5kW + 2,5kW + 2,5kW + 2,5kW + 2,5kW ) Multi-split R32 včetně montáže
Kód: RAS-5M34G3AVG-E/4Související produkty
Detailní popis produktu
Vnitřní jednotka:
- HIGH LINE / Elegantní design / Matný bílý povrch
- Třída A+++ pro chlazení a topení / 3D distribuce vzduchu
- Aktivní ozónová filtrace / Ultra Pure 2,5 / Základní fi ltr
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
Venkovní jednotka:
- Kompaktní provedení šetřící prostor
- Velmi tichý provoz venkovní jednotky
- Úsporná technologie při částečném zatížení
- Vysoké hodnoty celoročního COP a EER!
- Širší rozsah provozních teplot:
Chlazení: -10 °C až +46 °C,
Topení: -20 °C (-15 °C) až 24 °C - Twin Rotary Kompresor
- Energy Monitoring při použití WiFi & APP TOSHIBA Home AC Control
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE S MONTÁŽÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 54 |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A++ |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 890mm (š) 320mm (v) 900mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 293mm (š) 822mm (v) 226mm |
| Sestava: | 1+5 |
| Výkon venkovní jednotky: | 10kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 3: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 4: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 5: | 2,5kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky 1 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 2 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 3 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 4 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 5 - dB(A): | 22 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
