Klimatizace Toshiba Shorai Curve black 1+1 2kW R32
Kód: RAS-B07P2KVSGB-E/RAS-07P2AVSG-ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- HIGH LINE / Známka kvality již s aktivní filtrací
- Zaoblený design / Černý bílý hladký povrch
- Ekologické a úsporné chladivo R32
- Třída až A+++ v režimu chlazení/topení
- Designový IR ovladač Black
- Aktivní ozónová filtrace - čištění vzduchu ionizátorem
- Zaplavení vzduchu zápornými ionty jako na horách a u jezer
- Vytváří dezinfekční ozón pro neutralizaci virů a bakterií
- Ultra Pure 2,5 Filter – filtrační pásky s přírodními látkami
- Funkce samočištění proti plísním a bakteriím
- Snímatelný korpus pro instalaci, bez viditelných perforací
- Funkce PowerSelect – volba max příkonu/výkonu
- Funkce ECO, HiPower, Temperování 8 °C a programátor týdenního provozu, Automatický restart po výpadku napětí
- 3D řízení výdechů (18, 22, 24) / HADA Care fl ow efekt
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
- Aplikace Toshiba Home AC Control
- Energy Monitoring přes WiFi (pouze Split nebo Multi NEXT)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE DO BYTU 1+1 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 2kW |
| Výkon v režimu topení: | 2,5kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 19 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 44 |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A+++ |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Velikost místnosti: | 36 - 50 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 550mm (š) 780mm (v) 290mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 293mm (š) 822mm (v) 226mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | černá |
| SCOP: | 5,1 |
| SEER: | 8,6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
