Temperování s klimatizací

Klimatizace jako levné topení s temperováním

Někteří výrobci dodávají nástěnné jednotky s funkcí temperace. To, že umí klimatizace i topit, jsme si již popsali v minulém článku. Speciální topnou funkcí, o které se moc nemluví, je právě možnost temperace. Tento režim jednotky udržuje v prostoru stabilní teplotu 8°C - 10°C. Tuto funkci využijí především ti, kteří potřebují přes zimu udržet v prostoru pergoly, chaty nebo chalupy optimální nezámrznou teplotu a mít jistotu, že takto udržovaná teplota nebude drahou volbou. V porovnání s přímotopem je volba klimatizace o třetinu levnější. Navíc si u některých modelů můžete pohodlně na dálku pracovat s výší teploty, kterou v konkrétní místnosti nebo objektu chcete v daný čas mít.

Temperování klimatizací Vám zajistí bezproblémové přezimování květin v zimní zahradě, na své chatě nebo chalupě se nemusíte obávat, že Vás v zimním období překvapí zamrzlá voda nebo odpady a tak bychom mohli pokračovat dále. Samozřejmě každý ze zákazníků využívá tuto funkci k jiným účelům, ale všichni mají jedno společné hodnocení pro tuto funkci. A tou je maximální spokojenost jak s fungováním, tak i výrazně vyšší úspory v nákladech na tento druh vytápění.

Pokud tedy stále ještě řešíte, čím si budete v letošní zimě přitápět v zimní zahradě, v dílně, na chalupě nebo chatě, věřte, že i Vy budete s funkcí temperování pomocí klimatizace spokojení.

S výběrem vhodné jednotky s touto funkcí Vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme najít optimální variantu pro Vaše konkrétní potřeby.

Váš E-Klimasplit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení