Klimatizace Toshiba Shorai Curve white 5kW Multi-split R32
Kód: RAS-B18P2KVSG-ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- HIGH LINE / Elegantní design / Matný bílý povrch
- Třída A+++ pro chlazení a topení / 3D distribuce vzduchu
- Aktivní ozónová filtrace / Ultra Pure 2,5 / Základní fi ltr
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE DO DOMU MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 31 |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Velikost místnosti: | 111 - 140 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 320mm (š) 1076mm (v) 248mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 5W |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 6kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
